№ 166 від 17 червня 2020 року "Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 09.04.2013 № 114 «Про районну комісію при райдержадміністрації для винесення рішення по призначенню державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям,"

17 червня 2020 року                                                                                        № 166

Про внесення змін до розпорядження голови
райдержадміністрації від 09.04.2013 № 114
«Про районну комісію при райдержадміністрації
для винесення рішення по призначенню
державної соціальної допомоги малозабезпеченим
сім’ям, субсидій на житлово-комунальні
послуги, тверде паливо та скраплений газ та про
включення до Єдиного державного автоматизованого

реєстру осіб, які мають право на пільги, інформації про

пільговика за місцем фактичного проживання»

Керуючись ст. 6, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», у зв'язку з кадровими змінами в райдержадміністрації, з метою ефективної роботи комісії при райдержадміністрації з питань винесення рішення про призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям, субсидій на житлово-комунальні послуги, тверде паливо та скраплений газ та про включення до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги, інформації про пільговика за місцем фактичного проживання:

1. Внести зміни до п.1 розпорядження голови районної державної адміністрації від 09.04.2013 № 114, а саме затвердити склад районної комісії при райдержадміністрації для винесення рішення по призначенню державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям, субсидій на житлово-комунальні послуги, тверде паливо та скраплений газ та про включення до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги, інформації про пільговика за місцем фактичного проживання в новій редакції згідно з додатком.

2. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови районної державної адміністрації від  10.03.2020 № 64 «Про внесення змін до розпорядження голови від 09.04.2013 № 114 «Про районну комісію при райдержадміністрації для винесення рішення по призначенню державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям, субсидій на житлово-комунальні послуги, тверде паливо та скраплений газ та про включення до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги, інформації про пільговика за місцем фактичного проживання».

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на  заступника голови райдержадміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

Голова адміністрації                                                                       Олександр КОХАН

до розпорядження голови

районної державної адміністрації
                                                                                          17 червня 2020 року  № 166