№ 183 від 03 липня 2020 року "Про нагородження Почесною грамотою районної державної адміністрації "

голови районної державної адміністрації

03 липня 2020 року                                                                                       № 183

Про нагородження Почесною
грамотою районної державної
адміністрації

Відповідно до статті 6 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», керуючись розпорядженням голови Сарненської районної державної адміністрації від 15.09.2006 № 402 «Про затвердження Положення про Почесну грамоту районної державної адміністрації», зареєстрованим в Сарненському районному управлінні юстиції 26.09.2006 за №5/145:

Нагородити Почесною грамотою районної державної адміністрації за сумлінне ставлення до виконання посадових обов'язків, особистий внесок у справу боротьби зі злочинністю та з нагоди відзначення Дня Національної поліції України:

КОСТЕЦЬКОГО
Адама
Васильовича

- старшого сержанта поліції, поліцейського другого взводу роти конвойної служби Сарненського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області

ПЕТРУШКА
Олександра
Анатолійовича

- капрала поліції, поліцейського другого взводу роти конвойної служби Сарненського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області

Голова адміністрації                                                                  Олександр КОХАН