№ 193 від 13 липня 2020 року "Про утворення архітектурно-містобудівної ради при відділі архітектури, містобудування, інфраструктури, житлово-комунального господарства, енергетики та захисту довкілля Сарненської райдержадміністрації"

13 липня  2020 року                                                                                     № 193

Про утворення архітектурно-містобудівної

довкілля Сарненської райдержадміністрації

Відповідно до статей 6, 20, 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», керуючись статтею 20 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», пунктами 1.1, 3.1, 3.4 наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 7 липня 2011 року № 108 «Про затвердження Типового положення про архітектурно-містобудівні ради», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 22 липня 2011 року за № 903/19641, у зв’язку із зміною назви відділу містобудування, архітектури та інфраструктури райдержадміністрації:

1. Утворити архітектурно-містобудівну раду при відділі архітектури, містобудування, інфраструктури, житлово-комунального господарства, енергетики та захисту довкілля Сарненської райдержадміністрації (далі – Рада).

2. Голові Ради – начальнику відділу архітектури, містобудування, інфраструктури, житлово-комунального господарства, енергетики та захисту довкілля райдержадміністрації, затвердити персональний склад Ради в порядку, визначеному п. 3.4 Типового положення про архітектурно-містобудівні ради, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 07 липня 2011 року № 108, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 22 липня 2011 року за №903/19641.

3. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови райдержадміністрації від 12 вересня 2016 року №341 «Про утворення архітектурно-містобудівної ради при відділі містобудування, архітектури та інфраструктури Сарненської райдержадміністрації».

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно розподілу функціональних повноважень.

Голова адміністрації                                                           Олександр КОХАН