№ 199 від 27 липня 2020 року "Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)"

27 липня  2020  року                                                                                №  199

Про надання дозволу на виготовлення
технічної документації із землеустрою
щодо встановлення (відновлення) меж

земельної  ділянки в натурі (на місцевості)

Розглянувши клопотання регіональної філії «Львівська залізниця» акціонерного товариства «Українська залізниця» про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) для розміщення та експлуатації будівель та споруд залізничного транспорту на території Сарненської міської  ради, керуючись  пунктом 7 статті 13 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», пунктами 4, 7 розділу II «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності», статтями  22, 55 Закону України «Про землеустрій» та статтями 17, 122 Земельного кодексу України:

1. Дати дозвіл регіональній філії «Львівська залізниця» акціонерного товариства «Українська залізниця» на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості), загальною площею 166,4855 га, в тому числі  в межах населеного пункту – 97,0259 га, для розміщення та експлуатації будівель та споруд залізничного транспорту, яка перебуває у постійному користуванні згідно державного акта на право постійного користування землею від 01 лютого 2001 року, серія І-РВ № 001159 на території Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області.

2.  Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Мариніну Л.В.

Голова адміністрації                                                             Олександр КОХАН

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА

до проекту розпорядження голови райдержадміністрації

«Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою

щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості)»

1. Обґрунтування необхідності прийняття розпорядження

Проект розпорядження  розроблений на підставі листа регіональної філії «Львівська залізниця» акціонерного товариства «Українська залізниця» (лист від 28.05.2020 №НГ-10/3020) про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості).

2. Мета і шляхи її досягнення
Надати  дозвіл  на виготовлення технічної документації із землеустрою

щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) регіональної філії «Львівська залізниця» акціонерного товариства «Українська залізниця».

3. Правові аспекти

Правовими підставами є Земельний кодекс України, Закони  України «Про місцеві державні адміністрації», «Про землеустрій», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності».

4. Фінансово-економічне обґрунтування
Прийняття даного розпорядження не потребує додаткових фінансових та матеріальних витрат.

5. Позиція заінтересованих органів
Проект розпорядження не потребує погодження з іншими структурними підрозділами.

6. Регіональний аспект

Питань розвитку адміністративно-територіальних одиниць проект розпорядження         не передбачає.

7. Громадське обговорення
Розпорядження не потребує громадського обговорення.

8. Прогноз результатів
         Розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

Начальник відділу архітектури,
містобудування, інфраструктури,
ЖКГ, енергетики та захисту довкілля
райдержадміністрації                                                              Андрій КИШЕНКО
 _____ ______________ 2020  р.