№ 205 від 28 липня 2020 року "Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Мар’янівка Любиковицької сільської ради Сарненського району Рівненської області"

28 липня  2020 року                                                                                     № 205

Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Мар’янівка Любиковицької сільської ради Сарненського району Рівненської області

Відповідно до статей 6, 21, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті  46 Закону України «Про землеустрій»,  статей 17, 173, 186 Земельного кодексу України,  розглянувши клопотання Любиковицької сільської ради та проект землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Мар’янівка Любиковицької сільської ради Сарненського району Рівненської області, розроблений державним підприємством «Рівненський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» :

1. Погодити проект землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Мар’янівка Любиковицької сільської ради Сарненського району Рівненської області .

2. Погодити зміни меж села Мар’янівка Любиковицької сільської ради Сарненського району Рівненської області, включивши додатково в межі села  56,2 га земель згідно з додатком

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно розподілу функціональних повноважень.

Голова адміністрації                                                                     Олександр КОХАН