№ 207 від 31 липня 2020 року "Про внесення змін до складу спостережної комісії райдержадміністрації"

31  липня 2020 року                                                                                           № 207

Про внесення змін до складу спостережної комісії райдержадміністрації

У зв’язку з кадровими змінами, що відбулись в райдержадміністрації, керуючись статтями 6, 25, 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», у відповідності до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 01 квітня 2004 року № 429 «Про затвердження положень про спостережні комісії та піклувальні ради при спеціальних виховних установах» (із змінами):

1.                Внести зміни до складу спостережної комісії районної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації від 19 січня 2018 року № 12 «Про внесення змін до складу спостережної комісії райдержадміністрації», із змінами внесеними розпорядженням голови райдержадміністрації від 11 січня 2019 року № 7, а саме:

1.1.         ввести до складу спостережної комісії районної державної адміністрації МАРИНІНУ Людмилу Василівну, першого заступника голови районної державної адміністрації, ПУПКО Тамару Василівну - заступника начальника відділу архітектури, містобудування, інфраструктури, житлово-комунального господарства, енергетики та захисту довкілля райдержадміністрації;

1.2.         вивести із складу НАЗАРЦЯ І.П. та СТЕЛЬМАХА В.М.

2.                Призначити МАРИНІНУ Людмилу Василівну, першого заступника голови районної державної адміністрації, головою спостережної комісії районної державної адміністрації.

3.                Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Людмилу МАРИНІНУ.

Голова адміністрації                                                                    Олександр КОХАН