№ 242 від 02 вересня 2020 року "Про затвердження детального плану території земельної ділянки загальною площею 0,2756 га для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої п"

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

02 вересня  2020 року                                                                                 № 242

Про затвердження детального плану території земельної ділянки загальною площею 0,2756 га для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості на території Тутовицької сільської ради Сарненського району Рівненської області

Відповідно до статті 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 16, 19, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 №555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», керуючись розпорядженням голови райдержадміністрації від 03 березня 2020 року№62 «Про розроблення детального плану території земельної ділянки, розташованої за межами населених пунктів на території Тутовицької сільської ради Сарненського району», враховуючи, що проект детального плану території пройшов процедуру громадських слухань (обговорень), пропозиції від громадськості не надходили, детальний план території був розглянутий та погоджений на засіданні архітектурно-містобудівної ради при відділі архітектури, містобудування, інфраструктури, житлово-комунального господарства, енергетики та захисту довкілля Сарненської райдержадміністрації 28 липня 2020 року; на підставі заяви Леончик Наталії Василівни від 24.08.2020 щодо затвердження детального плану території земельної ділянки загальною площею 0,2756 га для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості на території Тутовицької сільської ради Сарненського району Рівненської області:

1. Затвердити детальний план території земельної ділянки загальною площею 0,2756 га для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості на території Тутовицької сільської ради Сарненського району Рівненської області.

2. Врахувати матеріали затвердженого детального плану території земельної ділянки загальною площею 0,2756 га для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості на території Тутовицької сільської ради Сарненського району Рівненської області, при коригуванні схеми планування території району.

3. Передати затверджений детальний план території земельної ділянки загальною площею 0,2756 га для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості на території Тутовицької сільської ради Сарненського району Рівненської області  на зберігання у відділ архітектури, містобудування, інфраструктури, житлово-комунального господарства, енергетики та захисту довкілля Сарненської райдержадміністрації як невід’ємну частину схеми планування Сарненського району.

4. Відділу цивільного захисту та інформаційного забезпечення райдержадміністрації забезпечити оприлюднення детального плану території земельної ділянки загальною площею 0,2756 га для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості на території Тутовицької сільської ради Сарненського району Рівненської області протягом 10 днів з дня його затвердження.

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно розподілу функціональних повноважень.

Голова адміністрації                                                                   Олександр КОХАН