№ 245 від 03 вересня 2020 року "Про утворення оперативно- диспетчерської служби із цілодобовим режимом роботи райдержадміністрації "

03  вересня  2020  року                                                                                № 245

Про утворення оперативно-

диспетчерської служби

із цілодобовим режимом  роботи райдержадміністрації

Керуючись частиною 9 статті 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на виконання пункту 7 розпорядженням голови Рівненської обласної державної адміністрації від 28 квітня 2020 року № 245 «Про підсумки опалювального сезону 2019-2020 року та підготовку об’єктів житлово-комунального господарства та об`єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 року» та з метою оперативного реагування на аварійні ситуації або ситуації техногенного характеру у сфері житлово-комунального господарства району в осінньо-зимовий період:

1.  Утворити оперативно-диспетчерську службу із цілодобовим режимом  роботи районної державної адміністрації та затвердити її склад згідно                з додатком.

2.  Оперативно-диспетчерській службі із цілодобовим режимом  роботи райдержадміністрації у своїй роботі керуватися Положенням про Сарненську районну ланку територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Рівненської області, яке затверджене розпорядженням голови райдержадміністрації від 05.02.2019 №50 «Про Положення про Сарненську районну ланку територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Рівненської області».

3.  Рекомендувати виконавчим комітетам сільських, селищних та міської рад, керівникам підприємств, установ, організацій усіх форм власності забезпечити оперативне надання інформації про загрозу або виникнення аварійних ситуацій на об’єктах житлово-комунального господарства району до оперативно-диспетчерської служби райдержадміністрації у робочий час за телефонами: 3-52-93, 3-46-48, 3-35-60, а у неробочий час – 3-57-77.

2

4.  Заступнику керівника оперативно-диспетчерської служби із цілодобовим режимом  роботи райдержадміністрації забезпечити інформування голів районної державної адміністрації, районної  ради та надання до оперативно-диспетчерської служби департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та енергоефективності Рівненської облдержадміністрації інформації про виникнення аварійних ситуацій на обєктах житлово-комунального господарства району.

5.  За погодженням з керівництвом Сарненської районної ради, обовязки чергових диспетчерів у неробочий час (з 18:00 до 09:00 год.) та у вихідні, святкові дні покласти на відповідальних чергових районної  ради (за їх згодою).

6.  Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно розподілу функціональних повноважень.

Голова  адміністрації                                                                Олександр  КОХАН

до розпорядження голови

03 вересня  2020 року  № 245

Склад

оперативно-диспетчерської служби із цілодобовим режимом роботи райдержадміністрації

Заступник голови райдержадміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень, керівник служби;

Начальник  відділу архітектури, містобудування, інфраструктури, житлово-комунального господарства, енергетики та захисту довкілля райдержадміністрації, заступник керівника служби.

Члени служби:

Головний спеціаліст відділу архітектури, містобудування, інфраструктури, житлово-комунального господарства, енергетики та захисту довкілля райдержадміністрації;

Головний лікар КНП «Сарненська центральна районна лікарня» Сарненської районної ради (за згодою);

Головний лікар КНП «Сарненський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Сарненської районної ради (за згодою);

Директор Сарненського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) (за згодою);

Начальник ДПРЧ-8 ГУ ДСНС у Рівненській області (за згодою);

Начальник відділу культури, молоді та спорту райдержадміністрації;

Начальник відділу освіти райдержадміністрації;

Начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації;

Начальник відділу цивільного захисту та інформаційного забезпечення райдержадміністрації.

Начальник відділу архітектури,

містобудування, інфраструктури,

ЖКГ, енергетики та захисту довкілля

райдержадміністрації                                                                 Андрій КИШЕНКО