№ 251 від 10 вересня 2020 року "Про нагородження Почесною грамотою районної державної адміністрації "

голови районної державної адміністрації

10 вересня 2020 року                                                                                      № 251

Про нагородження Почесною
грамотою районної державної
адміністрації

Відповідно до статті 6 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», керуючись розпорядженням голови Сарненської районної державної адміністрації від 15.09.2006 №402 «Про затвердження Положення про Почесну грамоту районної державної адміністрації», зареєстрованим в Сарненському районному управлінні юстиції 26.09.2006 за №5/145:

1. Нагородити Почесною грамотою районної державної адміністрації за якісне виконання посадових обов’язків, високий професіоналізм та з нагоди Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості:

БОЛКУНЕВИЧ
Олену Григорівну
- фахівця з обслуговування клієнтів ТОВ 104.ua

ГАДЕВИЧ
Марію Іванівну

- диспетчера газового господарства Сарненської дільниці аварійно-диспетчерскої служби             АТ «Рівнегаз»

ДЕБЕЛОГО
Василя Миколайовича
- начальника Сарненського відділення                 АТ «Рівнегаз»

ЖАБЧИК
Наталію Гнатівну

- фахівця з балансів газу відділу комерційного балансування АТ «Рівнегаз»

ЖДАНЮКА
Віктора Спиридоновича

- токаря групи експлуатації мереж Сарненської дільниці служби експлуатації систем газопостачання Сарненського відділення            АТ «Рівнегаз»

КИШЕНКО
Тетяну Іванівну

- фахівця з обслуговування клієнтів ТОВ 104.ua

КОВАЛЯ
Івана Михайловича

- майстра групи припинення та відновлення газопостачання Сарненського відділення            АТ «Рівнегаз»

КОЛЯДИЧ
Ольгу Петрівну

- інженера виробничо-технічного відділу Сарненського відділення АТ «Рівнегаз»

КОРНЮШУ
Олександра Миколайовича

ЛАЗАРЕЦЬ
Наталію Леонідівну
- сестру медичну служби автотранспорту           АТ «Рівнегаз»

СИДОРЧУК
Світлану Адамівну

- диспетчера аварійно-диспетчерскої служби Сарненського відділення АТ «Рівнегаз»

ЧЕРНИШЕНКО
Тетяну Леонідівну
- фахівця з персоналу відділу кадрів                   АТ «Рівнегаз»

ШКЛЯРА
Валерія Григоровича

- водія автотранспортних засобів Сарненської дільниці аварійно-диспетчерскої служби Сарненського відділення АТ «Рівнегаз»

2. Рекомендувати керівництву трудового колективу, який порушив клопотання про відзначення, вирішити питання матеріального стимулювання нагороджених.

Голова адміністрації                                                                  Олександр КОХАНк