№ 256 від 16 вересня 2020 року "Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 28 січня 2020 року № 14 «Про склад колегії районної державної адміністрації»"

16 вересня 2020року                                                                                      № 256

Про внесення змін до розпорядження
від 28 січня 2020 року № 14 «Про склад

колегії районної державної адміністрації»

Керуючись статтями 6, 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від           02 жовтня 2003 року № 1569 «Про затвердження Типового положення про колегію міністерства, іншого центрального органу виконавчої влади і місцевої державної адміністрації» із змінами, у зв’язку з кадровими змінами:

Внести зміни до розпорядження голови районної державної адміністрації від 28.01.2020 № 14 «Про склад колегії районної державної адміністрації», а саме:

1. Виключити зі складу колегії районної державної адміністрації СТЕЛЬМАХА Василя Мусійовича.

2. Ввести до складу колегії районної державної адміністрації:

МАЦИГОН Любов Олександрівну – заступника голови районної державної адміністрації

ПУПКО Тамару Василівну – керівника апарату районної державної адміністрації.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату районної державної адміністрації Тамару ПУПКО.

Голова адміністрації                                                               Олександр КОХАН