25   вересня  2020  року                                                                              № 286

Про припинення права постійного користування

земельною ділянкою Сарненському районному

відділу Управління Міністерства внутрішніх справ України в Рівненській області та надання в постійне користування земельної ділянки Головному управлінню Національної поліції в Рівненській області

Розглянувши клопотання Головного управління Національної поліції в Рівненській області, відповідно до пункту 7 статті 13, статті 21 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 17, 92, 120, 122, 123, 125, 126, 141 Земельного кодексу України,статті 50 Закону України «Про землеустрій» :

1.                Припинити Сарненському районному відділу Управління Міністерства внутрішніх справ України в Рівненській області  право постійного користування земельною ділянкою площею 0,2990  гектара ( кадастровий номер 5625410100:01:030:0322), яка розташована в  м. Сарни, по                     вул. Технічна, 1 на території Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області.

2.         Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у

разі зміни її цільового призначення Головному управлінню Національної поліції в Рівненській області для розміщення та постійної діяльності Національної  поліції  України, її територіальних органів, підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Національної поліції (код 15.10) за рахунок земельної ділянки Сарненського РВ УМВС України в Рівненській області для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування  (кадастровий номер 5625410100:01:030:0322) в м. Сарни, вул. Технічна, 1 Сарненського району Рівненської області.

3. Надати Головному управлінню Національної поліції в Рівненській області у постійне користування із земель державної власності земельну ділянку площею 0,2990 гектара (кадастровий номер 5625410100:01:030:0322)

для розміщення та постійної діяльності Національної поліції України, її територіальних органів, підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Національної поліції (для облаштування спеціального майданчика для тимчасового зберігання затриманих транспортних засобів), на території м. Сарни, вул. Технічна, 1.

4.     Головному управлінню Національної поліції в Рівненській області

оформити право постійного користування земельною ділянкою у порядку, встановленому законодавством.

5.      Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника

голови райдержадміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

Голова  адміністрації                                                                    Олександр КОХАН