№ 281 від 25 вересня 2020 року "Про підсумки підготовки закладів освіти району до нового 2020-2021 навчального року "

25  вересня  2020 року                                                                                        №  281

Відповідно  до статей 22, 35 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»,  Закону України «Про освіту», Закону України «Про повну загальну середню освіту», з метою подальшого забезпечення та підтримання належних умов функціонування закладів освіти, покращення рівня надання освітніх послуг, створення відповідних умов навчання та виховання учнів, розвитку їх особистісного, інтелектуального й фізичного потенціалів, підготовки закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти району до роботи   у новому навчальному році:

1. Інформацію начальника відділу освіти Сарненської  районної державної  адміністрації  Коркош С.М. «Про підсумки  підготовки закладів освіти району до нового 2020-2021 навчального року»  взяти до відома.

2.  Відділу освіти Сарненської  районної державної адміністрації, рекомендувати виконавчим комітетам міської, сільських, селищних рад:

2.1. Вжити заходів щодо  збільшення показника охоплення дітей якісною дошкільною освітою.

2.2. Забезпечити виконання  постанови Кабінету Міністрів  України від 13.09.2017  №684 «Про затвердження Порядку ведення обліку дітей шкільного віку та учнів».

3. Відділу освіти Сарненської районної державної адміністрації:

3.1. Забезпечити виконання заходів Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на період до 2029 року.

3.2. Систематично проводити моніторинг навчально-виховної діяльності, стану матеріально-технічної бази, санітарно-гігієнічних умов у закладах загальної  середньої, дошкільної та позашкільної освіти.

3.3. Забезпечити стовідсоткове охоплення загальною середньою освітою дітей шкільного віку, випускників 9 класів 2020 року.

3.4. Вжити заходів щодо стовідсоткового підключення та належного доступу  закладів загальної середньої освіти до мережі Інтернет.

3.5. До 15 жовтня 2020 року завершити поточний ремонт котельні (заміна котла) Стрільської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Сарненської районної ради Рівненської області.

3.6. До 20 жовтня 2020 року  завершити реконструкцію (прибудову внутрішніх вбиралень) Кам’яне-Случанської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Сарненської районної ради Рівненської області.

3.7.  До 31 грудня 2020 року завершити реконструкцію (прибудову внутрішніх вбиралень) Довжанської  загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Сарненської районної ради Рівненської області.

3.8. До 31 грудня 2020  року завершити  капітальний ремонт покрівлі Ремчицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Сарненської районної ради Рівненської області.

3.9. До 31 грудня 2020 року завершити капітальний ремонт покрівлі Довжанської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Сарненської районної ради Рівненської області.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на  першого заступника голови райдержадміністрації  Мариніну Л.В.

Голова адміністрації                                                              Олександр КОХАН