№ 288 від 28 вересня 2020 року "Про перейменування Сарненського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді"

28 вересня 2020 року                                                                             № 288

Про перейменування Сарненського

районного центру соціальних служб

для сім’ї, дітей та молоді

Відповідно до статей 6, 19, 22 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 17 Прикінцевих положень Закону України «Про соціальні послуги», постанови Кабінету Міністрів України від 01червня 2020 року № 479 «Деякі питання діяльності Центрів соціальних служб», на виконання розпорядження голови Рівненської обласної державної адміністрації від 02.09.2020 № 515 «Про перейменування Рівненського обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді»:

1. Перейменувати Сарненський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (код ЄДРПОУ 23306747) у Сарненський районний центр соціальних служб.

2. Затвердити Положення про Сарненський районний центр соціальних служб (далі - Положення) у новій редакції, що додається.

3. Директору Сарненського районного центру соціальних служб Ірині Пастернак забезпечити подання у встановленому чинним законодавством порядку суб’єкту державної реєстрації документів, необхідних для проведення державної реєстрації змін до відомостей про юридичну особу у зв’язку з її перейменуванням.

4. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови районної державної адміністрації від 06 вересня 2017 року № 384 «Про затвердження Положення про Сарненський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді».

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Любов Мацигон.

Голова адміністрації                                                         Олександр КОХАН