№ 299 від 09 жовтня 2020 року "Про призначення уповноваженої особи з організації та проведення спрощених закупівель у Сарненській районній державній адміністрації"

09  жовтня  2020  року                                                                                № 299

Керуючись статтею 6, 13 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статтею 2, 11 Закону України «Про публічні закупівлі», відповідно до Примірного положення про тендерний комітет або уповноважену особу (осіб), затвердженого наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 30 березня 2016 року  № 557 з метою забезпечення здійснення спрощених закупівель відповідно до вимог чинного законодавства:

1.     Призначити    ЗУБЧИНСЬКУ Олену Павлівну –  начальника відділу

фінансово – господарського забезпечення апарату районної державної адміністрації – головного бухгалтера, уповноваженою особою з організації та проведення спрощених закупівель у Сарненській районній державній адміністрації.

2.     Затвердити Положення про уповноважену особу з організації та

проведення спрощених закупівель у Сарненській районній державній адміністрації (додається).

3.     Контроль   за   виконанням   цього розпорядження    залишаю за

собою.

Голова адміністрації                                                                   Олександр КОХАН