№ 306 від 19 жовтня 2020 року "Про виділення робочої сили та транспортних засобів для боротьби зі сніговими заметами на залізниці у зимовий період 2020–2021 року"

19 жовтня  2020 року
                                № 306

Про виділення робочої сили та транспортних засобів для боротьби  зі сніговими заметами на залізниці у зимовий період  2020–2021  року

Відповідно до пункту 2 статті  20 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на виконання розпорядження голови облдержадміністрації  від 18.09.2020 № 547 «Про виділення робочої сили та транспортних засобів для боротьби зі сніговими заметами на залізниці у зимовий період 2020–2021 року» та з метою забезпечення безперебійної роботи залізничного транспорту на території району в зимовий період 2020–2021 року:

1. Рекомендувати відокремленому підрозділу «Сарненська  дистанція колії» державного територіально-галузевого об’єднання «Львівська залізниця» організувати виділення необхідної кількості робочої сили і транспортних засобів для забезпечення ліквідації снігових заметів у зимовий період 2020–2021 року згідно з додатком.

Взяти до відома, що оплата праці залучених робітників та використання транспортних засобів здійснюватиметься регіональною філією «Львівська  залізниця» та регіональною філією «Південно-Західна залізниця» згідно з актами виконаних робіт.

2. Відокремленому підрозділу «Сарненська  дистанція колії» регіональної філії «Львівська залізниця» про хід виконання цього розпорядження інформувати відділ архітектури, містобудування, інфраструктури,          житлово-комунального господарства, енергетики та захисту довкілля райдержадміністрації в термін до 23 жовтня 2020 року та до                  10  квітня 2021 року.

3. Відділу архітектури, містобудування, інфраструктури, житлово-комунального господарства, енергетики та захисту довкілля райдержадміністрації про стан виконання розпорядження голови облдержадміністрації  від 18.09.2020 № 547 «Про виділення робочої сили           та транспортних засобів для боротьби зі сніговими заметами на залізниці                 у зимовий період 2020–2021 року» інформувати управління інфраструктури        та промисловості облдержадміністрації до 27 жовтня 2020 року та до 15 квітня 2021 року.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

Голова  адміністрації                                                            Олександр КОХАН

до розпорядження голови

19 жовтня 2020 року № 306

Розрахунок