№ 381 від 07 грудня 2020 року "Про нагородження Почесною грамотою районної державної адміністрації "

07 грудня 2020 року                                                                                       № 381

Про нагородження Почесною
грамотою районної державної
адміністрації

Відповідно до статті 6 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», керуючись розпорядженням голови Сарненської районної державної адміністрації від 15.09.2006 №402 «Про затвердження Положення про Почесну грамоту районної державної адміністрації», зареєстрованим в Сарненському районному управлінні юстиції 26.09.2006 за №5/145:

1. Нагородити Почесною грамотою районної державної адміністрації за сумлінне виконання обов’язків посадових осіб органів місцевого самоврядування, депутатських повноважень, високий професіоналізм та з нагоди Дня місцевого самоврядування:

АРСЕНТЄВА
Андрія Олександровича

- головного спеціаліста відділу земельних ресурсів апарату виконавчого комітету Сарненської міської ради

БОСЮКА
Анатолія Ярославовича
- депутата Сарненської міської ради

ВЕДРОВА
Андрія Олександровича

- начальника відділу з юридичного, кадрового забезпечення та мобілізаційноїроботи Клесівської селищної ради

ІВАНКОВУ
Олену Петрівну

- начальника загального відділу апарату виконавчого комітету Сарненської міської ради

КАРПЕЦЬ
Майю Іванівну
- секретаря Степанської селищної ради
МАЛЕЦЬКУ
Анну Юріївну

- начальника відділу гуманітарно-соціальних питань та торгівлі апарату виконавчого комітету Сарненської міської ради

ОРЕШКО
Тетяну Григорівну

- головного бухгалтера апарату виконавчого комітету Сарненської міської ради

ПОТАПОВИЧ
Світлану Пилипівну

- начальника відділу соціального захисту Немовицької сільської ради

ТОКАРЧУК
Олену Василівну
- начальника організаційного відділу виконавчого апарату Сарненської районної ради

ФУРМАН
Людмилу Миколаївну

- спеціаліста І категорії  по роботі з сім’ями, дітьми, молоддю і спорту Вирівської сільської ради

2. Нагородити Почесною грамотою районної державної адміністрації за участь у Всеукраїнських фінальних спортивних змаганнях з шахів серед чоловіків присвячених 70 річчю ФСТ «Колос» та популяризацію шахового спорту серед населення:

СЕРГІЙЧУКА
Віктора Івановича
- Стрільського сільського голову у період           2015-2020 роки.

Голова адміністрації                                                                    Олександр КОХАН