№ 402 від 22 грудня 2020 року "Про формування матеріальних резервів для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій у Сарненському районі"

22 грудня 2020 року

Про формування матеріальних резервів

Відповідно до статті 98 Кодексу цивільного захисту України,                        пунктів 1, 3, 4, 6 частини першої статті 2 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», постанов Кабінету Міністрів України від 19 серпня 2020 року   № 1200 «Про затвердження Порядку забезпечення населення і працівників формувань та спеціалізованих служб цивільного захисту засобами індивідуального захисту, приладами радіаційної та хімічної розвідки, дозиметричного і хімічного контролю» (зі змінами), від 30 вересня 2015 року  № 775 «Про затвердження Порядку створення та використання матеріальних резервів для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій» (зі змінами), наказу Державної служби України з питань надзвичайних ситуацій від 11 жовтня 2014 року № 578 «Про Табель термінових та строкових донесень з питань цивільного захисту», на виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 10 грудня 2020 року № 747 «Про формування матеріальних резервів для запобігання і ліквідації надзвичайних ситуацій у Рівненській області»:

1.                Затвердити номенклатуру та обсяги місцевого матеріального резерву для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій згідно з додатком 1.

2.                Визначити місця розміщення і зберігання місцевого матеріального резерву для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій згідно з додатком 2.

3.                Відділу цивільного захисту та інформаційного забезпечення райдержадміністрації:

1)    Копію затвердженої номенклатури подати управлінню з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення облдержадміністрації до 01 лютого 2021 року;

2)     розробити та затвердити програму створення місцевого матеріального резерву для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій до 01 лютого 2021 року;

3)    рекомендувати суб’єктам господарювання, у власності або користуванні яких є об’єкт (об’єкти) підвищеної небезпеки або потенційно небезпечний об’єкт (об’єкти) забезпечити створення об’єктового матеріального резерву для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій;

4)    інформацію про стан накопичення матеріальних цінностей до місцевого матеріального резерву для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, обсяги їх накопичення подавати за формою 10/1 резерв Табелю термінових та строкових донесень з питань цивільного захисту, щокварталу до 25 числа останнього місяця кварталу управлінню з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення облдержадміністрації.

4.                Визнати такими, що втратили чинність з 01 січня 2021 року, розпорядження голови райдержадміністрації від 01 лютого 2016 року № 25 «Про формування місцевого матеріального резерву для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій у Сарненському районі» та від 21 листопада 2019 року № 351 «Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 01.02.2016 № 25».

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Людмилу МАРИНІНУ.

Голова адміністрації                                                                  Олександр КОХАН