№ 11 від 15 січня 2021 року "Про схвалення стратегічного плану дій з реформування системи інституційного догляду і виховання дітей в Сарненському районі на 2021 – 2026 роки"

15   січня  2021 року                                                                                № 11

Про схвалення стратегічного плану дій

з реформування системи інституційного

догляду і виховання дітей в Сарненському районі

на 2021 – 2026 роки

Керуючись статтями 118, 119 Конституції України, статтями 2, 6, 71,16, 22, 28, 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», постановою Верховної Ради України від 17 липня 2020 року №807- IX « Про утворення та ліквідацію    районів»,    розпорядженням  Кабінету   Міністрів  України    від 16 грудня 2020 року №1635-р «Про реорганізацію та утворення районних державних адміністрацій»,  на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 01 червня 2020 року №703-р “Про затвердження плану заходів з реалізації II етапу Національної стратегії реформування системи інституційного догляду та виховання дітей на 2017-2026 роки”,  згідно постанови Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2020 року №1321 «Про затвердження Порядку здійснення заходів щодо утворення та реорганізації районних державних адміністрацій, а також правонаступництва щодо майна, прав та обов’язків районних державних адміністрацій, що припиняються», розпорядження    голови  Рівненської обласної  державної  адміністрації    від 21 грудня 2020 року № 794 “Про схвалення стратегічного плану дій з реформування системи інституційного догляду і виховання дітей в Рівненській області на 2020 - 2026 роки”, розпорядження голови  Рівненської   обласної    державної     адміністрації від 12 січня 2021 року №14 «Про утворення комісії з реорганізації Рокитнівської районної держаної адміністрації шляхом приєднання до Сарненської районної державної адміністрації та затвердження її персонального складу», розпорядження  голови   Рівненської   обласної  державної  адміністрації від 12 січня 2021 року №8 «Про утворення комісії з реорганізації Дубровицької районної держаної адміністрації шляхом приєднання до Сарненської районної державної адміністрації та затвердження її персонального складу»:

1.     Схвалити стратегічний план дій з реформування системи інституційного догляду і виховання дітей в Сарненському районі на                           2021 - 2026 роки (далі - план), згідно з додатком.

2.     Службі у справах дітей райдержадміністрації подати план  Сарненській районній раді на затвердження в установленому порядку.

3.     Головним розпорядникам коштів забезпечити проведення заходів в межах кошторисних призначень та за рахунок інших джерел, не заборонених законодавством.

4.     Рекомендувати виконавчим комітетам міських, селищних та сільських територіальних громад  в  Сарненському районі розробити відповідні плани та забезпечити їх затвердження в установленому порядку.

5.     Виконавцям про хід реалізації розпорядження  інформувати службу у справах дітей райдержадміністрації щороку до 12 січня.

6.     Службі у справах дітей  райдержадміністрації інформувати службу у справах дітей облдержадміністрації про стан виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 21 грудня 2020 року № 794 “Про схвалення стратегічного плану дій з реформування системи інституційного догляду і виховання   дітей  в    Рівненській    області    на    2020 –  2026  роки”  щороку до 20 січня.

7. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови райдержадміністрації від 28 жовтня 2018 року № 459 «Про схвалення стратегічного плану дій з реформування системи інституційного догляду і виховання дітей у Сарненському районі на 2018-2026 роки».

8. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Любов Мацигон.

Голова адміністрації                                                                 Олександр КОХАН