№ 23 від 28 січня 2021 року "Про Програму створення місцевого матеріального резерву для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій Сарненського району на 2021-2023 роки "

28 січня 2021 року

Про Програму створення місцевого матеріального резерву
для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій   Сарненського району
на 2021-2023 роки

Відповідно до статті 98 Кодексу цивільного захисту України, пунктів 1, 3, 4, 6 статті 2 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», постанови Кабінету Міністрів України від 30 вересня 2015 року № 775 «Про затвердження Порядку створення та використання матеріальних резервів для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій» (зі змінами), на виконання розпоряджень голови облдержадміністрації від 10 грудня 2020 року № 747 «Про формування матеріальних резервів для запобігання і ліквідації надзвичайних ситуацій у Рівненській області», від 14 грудня 2020 року  № 762 «Про Програму створення регіонального матеріального резерву для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на 2021 – 2023 роки»:

1. Схвалити Програму створення місцевого матеріального резерву для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій Сарненського району на 2021 – 2023 роки (далі - Програма), що додається.

2. Відділу цивільного захисту та інформаційного забезпечення подати Програму районній раді на затвердження в установленому порядку.

3. Фінансовому управлінню райдержадміністрації при формуванні районного бюджету та внесенні змін до нього передбачати видатки на виконання заходів Програми в межах наявних фінансових ресурсів.

4. Відділу цивільного захисту та інформаційного забезпечення райдержадміністрації інформацію про стан розпорядження голови облдержадміністрації від 14 грудня 2020 року  № 762 «Про Програму створення регіонального матеріального резерву для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на 2021 – 2023 роки» подавати управлінню з питань цивільного захисту та інформаційного забезпечення облдержадміністрації щороку до 10 січня.

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Людмилу МАРИНІНУ.

Голова адміністрації                                                                  Олександр КОХАН