№ 8 від 15 січня 2021 року "Про забезпечення проведення приписки громадян України 2004 року народження до призовних дільниць Сарненського, Дубровицького та Рокитнівського районних територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки"

15 січня 2021 року                                                                                            № 8

Відповідно до статей 118, 119 Конституції України, керуючись статями 2, 7¹, 27, 28, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статями 14, 16, 38 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», Законом України від 17.11.2020 № 1009-IX «Про внесення змін до деяких законів України щодо впорядкування окремих питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування і районних державних адміністрацій», постановою Верховної Ради України від 17.07.2020 № 807-IX «Про утворення та ліквідацію районів», розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16.12.2020 №1635-р «Про реорганізацію та утворення районних державних адміністрацій», постановою Кабінету Міністрів України від 16.12.2020 № 1321 «Про затвердження Порядку здійснення заходів щодо утворення та реорганізації районних державних адміністрацій, а також правонаступництва щодо майна, прав та обов’язків районних державних адміністрацій, що припиняються», Положенням про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу та прийняття призовників на військову службу за контрактом, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.03.2002 № 352, розпорядженнями голови Рівненської обласної державної адміністрації від 12.01.2021 № 8 «Про утворення комісії з реорганізації Дубровицької районної державної адміністрації шляхом приєднання до Сарненської районної державної адміністрації та затвердження її персонального складу», від 12.01.2021 № 14 «Про утворення комісії з реорганізації Рокитнівської районної державної адміністрації шляхом приєднання до Сарненської районної державної адміністрації та затвердження її персонального складу», з метою забезпечення проведення у січні – березні 2021 року приписки громадян України 2004 року народження до призовних дільниць Сарненського, Дубровицького та Рокитнівського районних територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки:

1. Виконавчим комітетам міських, селищних та сільських рад, керівникам підприємств, установ та організацій незалежно від підпорядкування і форм власності, навчальним закладам району спільно з Сарненським, Дубровицьким та Рокитнівським районними територіальними центрами комплектування та соціальної підтримки забезпечити неухильне виконання:

1.1. розпорядження голови Сарненської районної державної адміністрації від 30 жовтня 2020 року № 332 «Про підготовку та проведення приписки громадян України 2004 року народження до  призовної  дільниці Сарненського районного  територіального центру комплектування та соціальної підтримки»;

1.2. розпорядження голови Дубровицької районної державної адміністрації від 02 листопада 2020 року № 256 «Про підготовку та проведення приписки громадян 2004 року народження до призовної дільниці району»;

1.3. розпорядження голови Рокитнівської районної державної адміністрації від 07 грудня 2020 року № 255 «Про підготовку та проведення приписки громадян 2004 року народження до призовної дільниці Рокитнівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки».

2. Сарненському відділу поліції Головного управління Національної поліції України в Рівненській області:

2.1. направити у Сарненський, Дубровицький та Рокитнівський районні територіальні центри комплектування та соціальної підтримки списки громадян 2004 року народження, які притягалися до кримінальної чи адміністративної відповідальності, перебувають під слідством, справи яких перебувають на розгляді в судових органах, викликалися до поліції за антисоціальну поведінку, зловживання алкоголем, наркотичними речовинами;

2.2. забезпечити охорону громадського порядку на призовних дільницях під час проведення приписки;

2.3. проводити у встановленому чинним законодавством порядку розшук, затримання і доставку до Сарненського, Дубровицького та Рокитнівського районних територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки громадян, які ухиляються від виконання військового обов’язку.

3. Сарненському, Дубровицькому та Рокитнівському районним територіальним центрам комплектування та соціальної підтримки у десятиденний термін після проведення приписки проінформувати Сарненську районну державну адміністрацію про її результати.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Людмилу Мариніну.

Голова адміністрації                                                         Олександр КОХАН