№ 21 від 26 січня 2021 року "Про створення інвентаризаційної комісії Дубровицької районної державної адміністрації, що припиняється"

26 січня 2021 року                                                                                       № 21

Відповідно до статей 118, 119 Конституції України, статей 6, 71, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», постанови Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2020 року № 1321 «Про затвердження Порядку здійснення заходів щодо утворення та реорганізації районних державних адміністрацій, а також правонаступництва щодо майна, прав та обов’язків районних державних адміністрацій, що припиняються», Положення про інвентаризацію активів та зобов’язань, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 02 вересня 2014 року №879, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України  30 жовтня 2014 року за №1365/26142, розпорядження голови Рівненської обласної державної адміністрації від           12 січня 2021 року № 8 «Про утворення комісії з реорганізації Дубровицької районної державної адміністрації шляхом приєднання до Сарненської районної державної адміністрації та затвердження її персонального складу»:

1.     Створити інвентаризаційну комісію у складі:

КОНДРАТЮК
Оксана Василівна
-

заступник голови Дубровицької районної державної адміністрації, голова комісії, голова комісії

Члени комісії:

ГАВРИЛЬЧИК
Віталій Васильович
-

головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Дубровицької районної державної адміністрації

КРИЖИК
Світлана Віталіївна
-

завідувач-адміністратор центру надання адміністративних послуг Дубровицької районної державної адміністрації

ЛИСАК
Олександр Ярославович
-

керівник апарату Дубровицької районної державної адміністрації

ПЛЯШКО
Тетяна Анатоліївна
-

спеціаліст відділу фінансово-господарського забезпечення апарату Дубровицької районної державної адміністрації

ПРИСЯЖНА
Зоя Миколаївна
-

начальник відділу фінансово-господарського забезпечення-головний бухгалтер апарату Дубровицької районної державної адміністрації

2. Інвентаризаційній комісії:

2.1. Провести повну інвентаризацію активів та зобов’язань, які обліковуються на балансі Дубровицької районної державної адміністрації, з перевіркою їх фактичної наявності та документального підтвердження станом на 05 березня 2021 року з обов’язковим складанням відповідних інвентаризаційних описів.

2.2. Результати інвентаризації оформити протоколом та подати на затвердження відповідно до законодавства.

3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова адміністрації,
голова комісії з реорганізації
Дубровицької районної державної
адміністрації                                                                               Олександр КОХАН