№ 101 від 05 березня 2021 року "Про призначення відповідальної особи за організацію використання кваліфікованих електронних довірчих послуг"

05 березня 2021 року                                                                                     №  101

Про призначення відповідальної
особи за організацію використання
кваліфікованих електронних
довірчих послуг

Відповідно до ст.41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на виконання п.6 Порядку використання електронних довірчих послуг в органах державної влади, органах місцевого самоврядування, підприємствах, установах та організаціях державної форми власності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19.02.2018 №749, з метою застосування електронного цифрового підпису в Сарненській районній державній адміністрації:

1. Визначити начальника відділу фінансово-господарського забезпечення -головного бухгалтера апарату Сарненської районної державної адміністрації Присяжну Зою Миколаївну відповідальною особою за організацію використання кваліфікованих довірчих послуг.

2. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови районної державної адміністрації від 02 січня 2020 року №1 «Про призначення відповідальної особи за організацію використання кваліфікованих електронних

довірчих послуг».

3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова адміністрації                                                          Олександр КОХАН