12  березня 2021 року                                                                                          №116

Відповідно до статей 104-107 Цивільного кодексу України, статей 6, 71, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», розпорядження Кабінету Міністрів України від        16 грудня 2020 року № 1635-р «Про реорганізацію та утворення районних державних адміністрацій», Порядку здійснення заходів щодо утворення та реорганізації районних державних адміністрацій, а також правонаступництва щодо майна, прав та обов’язків районних державних адміністрацій, що припиняються, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від       16 грудня 2020 року №1321, розпорядження голови Рокитнівської районної державної адміністрації від 06 січня 2021 року № 1к «Про реорганізацію структурних підрозділів Рокитнівської районної державної адміністрації Рівненської області, які мають статус юридичної особи публічного права»:

1.Затвердити передавальний акт основних засобів, матеріальних цінностей, прав, обов’язків та зобов’язань юридичної особи публічного права служби у справах дітей Рокитнівської районної державної адміністрації Рівненської області (код ЄДРПОУ 35846153)  до правонаступника Сарненської районної державної адміністрації Рівненської області (код ЄДРПОУ 04057681), що додається.

2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Сарненської райдержадміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

Голова адміністрації                                                                  Олександр КОХАН