№127 від 23.03.2021 "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)"

23 березня  2021 року                                                                                     № 127

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості)

Розглянувши клопотання Управління Служби безпеки України в Рівненській області, технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Управління Служби безпеки України в Рівненській області для розміщення та постійної діяльності Служби безпеки України (15.04) (для виробничих потреб)  в селищі Рокитне по вул. Незалежності, 24 Рокитнівського району, Рівненської області, відповідно до статтей 17, 92, 122, 123, 125, 126, 186 Земельного кодексу України, статтей 6, 13 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 55 Закону України «Про землеустрій» :

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,80 га за кадастровим номером 5625055100:01:001:1667 для розміщення та постійної діяльності Служби безпеки України (15.04) (для виробничих потреб)  в селищі Рокитне по вул. Незалежності, 24 Рокитнівського району, Рівненської області.

2.    Управлінню Служби безпеки України в Рівненській області Тимченку А.А., посвідчити право постійного користування земельною ділянкою в порядку, визначеному законодавством.

3.  Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно розподілу функціональних повноважень.

Голова адміністрації                                                             Олександр КОХАН