№ 180 від 14.05.2021 року "Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (виробництва та ......"

14 травня  2021 року                                                                                     № 180

Про затвердження проєкту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки в постійне користування для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури  (виробництва та розподілення газу,  постачання пари та гарячої води, збирання, очищення та розподілення води) за межами населеного пункту на території  Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області

Розглянувши клопотання комунального підприємства «Клесівводоканал» Клесівської селищної ради від 08 квітня 2021 року №84 та проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування комунальному підприємству «Клесівводоканал» Клесівської селищної ради для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури  (виробництва та розподілення газу,  постачання пари та гарячої води, збирання, очищення та розподілення води) за рахунок земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення за межами населеного пункту на території  Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області та керуючись статтями 17, 92, 122, 123, 125, 126 Земельного кодексу України, статтею 50 Закону України «Про землеустрій», статтями 13, 21 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»:

1.      Затвердити проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування комунальному підприємству «Клесівводоканал» Клесівської селищної ради для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури  (виробництва та розподілення газу,  постачання пари та гарячої води, збирання, очищення та розподілення води) за рахунок земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення за межами населеного пункту на території  Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області.

2.     Надати комунальному підприємству «Клесівводоканал» Клесівської селищної ради у постійне користування із земель державної власності земельну ділянку  площею 0,8136 га (кадастровий номер: 5625455400:04:002:0036) 11.04 для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (виробництва та розподілення газу, постачання пари та гарячої води, збирання, очищення та розподілення води) на території  Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області.

3.      Комунальному підприємству «Клесівводоканал» Клесівської селищної ради в установленому законодавством порядку посвідчити право постійного користування на земельну ділянку та забезпечити її використання відповідно до статті 91 Земельного кодексу України.

4.  Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно розподілу функціональних повноважень.

Голова адміністрації                                                             Олександр КОХАН