№ 171 від 05.05.2021 року "Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 09 лютого 2021 року № 37 «Про визначення уповноваженої особи, на яку покладаються обов’язки із зберігання реєстраційних справ Сарненської рда"

05 травня 2021року                                                                                         № 171

Про внесення змін до розпорядження голови

райдержадміністрації від 09 лютого 2021 року

№ 37 «Про визначення уповноваженої особи,

на яку покладаються обов’язки із зберігання

реєстраційних справ Сарненської районної

державної адміністрації»

Відповідно до статей 41, 46 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», у зв’язку із тимчасовою непрацездатністю уповноваженої особи за зберігання реєстраційних справ з державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та реєстраційних справ з державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, які знаходяться на зберіганні у Сарненській районній державній адміністрації:

Внести до розпорядження голови районної державної адміністрації від 09 лютого 2021 року № 37 «Про визначення уповноваженої особи, на яку покладаються обов’язки із зберігання реєстраційних справ Сарненської районної державної адміністрації», такі зміни:

1. Визначити МИСАНЕЦЬ Наталію Володимирівну, адміністратора відділу цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації та організації діяльності центрів надання адміністративних послуг Сарненської районної державної адміністрації, за її згодою, уповноваженою особою за зберігання реєстраційних справ з державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та реєстраційних справ з державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, які знаходяться на зберіганні у Сарненській районній державній адміністрації, до моменту передачі даних реєстраційних справ згідно порядку, визначеного законодавством (далі – уповноважена особа).

2. Адміністратору відділу цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації та організації діяльності центрів надання адміністративних послуг Сарненської районної державної адміністрації Наталії МИСАНЕЦЬ прийняти актом приймання-передавання реєстраційні справи з державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та реєстраційні справи з державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань від КАЛЮХОВОЇ Інни Віталіївни - начальника відділу цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації та організації діяльності центрів надання адміністративних послуг Сарненської районної державної адміністрації.

3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова адміністрації                                                                 Олександр КОХАН