26 травня 2021 року                                                                                        № 195

Про внесення змін до розпорядження голови районної державної  адміністрації від 22 лютого 2021 року № 78 «Про затвердження Положення про апарат Сарненської районної державної адміністрації»

Відповідно до статей 41, 46 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», у зв’язку із організаційними змінами в структурі районної державної адміністрації:

1. Внести до розпорядження голови районної державної адміністрації від 22 лютого 2021 року № 78 «Про затвердження Положення про апарат Сарненської районної державної адміністрації», з 26 травня 2021 року, такі зміни:

Викласти пункт 26 розділу V Положення про апарат Сарненської районної державної адміністрації у такій редакції:

«26) з питань, віднесених до його повноважень, та відповідно до законодавства видає накази.

Накази керівника апарату, прийняті з порушенням законодавства або з перевищенням повноважень, можуть бути скасовані головою районної державної адміністрації.

Проєкти наказів керівника апарату районної державної адміністрації візуються працівником, який підготував проєкт, керівником структурного підрозділу апарату районної державної адміністрації, в якому його підготовлено, начальником  відділу з питань правової роботи апарату райдержадміністрації або особою, яка виконує його обов’язки, начальником загального відділу апарату райдержадміністрації або особою, яка виконує його обов’язки, начальником відділу з питань запобігання та виявлення корупції і взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації або особою, яка виконує його обов’язки, та при потребі начальником відділу фінансово-господарського забезпечення  апарату райдержадміністрації – головним бухгалтером. Додатки до наказів підписуються керівником структурного підрозділу, в якому вони підготовлені.»

2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керівника апарату районної державної адміністрації Тамару ПУПКО.

Голова адміністрації                                                                 Олександр КОХАН