№ 210 від 03.06.2021 року "Про призначення матеріально- відповідальної особи"

03  червня  2021  року                                                                                         210

Про призначення матеріально-

відповідальної особи

Відповідно до статей 6, 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України  «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні»,  Методичних рекомендацій з бухгалтерського обліку для суб’єктів державного сектору, затверджених наказом Міністерства фінансів України від 23 січня 2015 року №11 (зі змінами), постанови Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2020 року №1321 «Про затвердження порядку здійснення заходів щодо утворення та реорганізації районних державних адміністрацій, а також правонаступництва щодо майна, прав та обов’язків районних державних адміністрацій, що припиняються», з метою забезпечення збереження матеріальних цінностей, які передалися з Дубровицької та Рокитнівської районних державних адміністрацій  до Сарненської районної державної адміністрації:

1.    Призначити матеріально-відповідальною особою за отримання та збереження основних засобів, необоротних матеріальних активів, малоцінних та швидкозношуваних предметів, матеріальних цінностей – головного спеціаліста організаційного відділу апарату райдержадміністрації  Воробйова Сергія Володимировича (за згодою) .

2.    Укласти з Воробйовим С.В. договір про повну індивідуальну матеріальну відповідальність за збереження матеріальних цінностей.

3.    Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату райдержадміністрації Пупко Т.В.

Голова адміністрації                                                            Олександр КОХАН