24   червня  2021 року                                                                                    231

Відповідно до статей 104-107 Цивільного кодексу України, статей 6, 71, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань»,  розпорядження Кабінету Міністрів України від        16 грудня 2020 року № 1635-р «Про реорганізацію та утворення районних державних адміністрацій», Порядку здійснення заходів щодо утворення та реорганізації районних державних адміністрацій, а також правонаступництва щодо майна, прав та обов’язків районних державних адміністрацій, що припиняються, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від       16 грудня 2020 року №1321, розпорядження голови Рокитнівської районної державної адміністрації  від 06 січня 2021 року № 1к «Про реорганізацію структурних підрозділів Рокитнівської районної державної адміністрації Рівненської області, які мають статус юридичної особи публічного права», розглянувши клопотання голови комісії з припинення юридичної особи – начальника фінансового управління Рокитнівської райдержадміністрації від 14.06.2021 №02-16/13:

1. Затвердити передавальний акт основних засобів, матеріальних цінностей, прав, обов’язків та зобов’язань юридичної особи фінансового управління Рокитнівської районної державної адміністрації Рівненської області (код ЄДРПОУ – 02315707) до правонаступника Сарненської районної державної адміністрації Рівненської області (код ЄДРПОУ – 04057681), що додається.

2. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови райдержадміністрації від 15 березня 2021 року №119 «Про затвердження передавального акту фінансового управління Рокитнівської районної державної адміністрації  Рівненської області до правонаступника – Сарненської районної державної адміністрації Рівненської області».

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Сарненської райдержадміністрації  відповідно до розподілу функціональних повноважень.

Голова адміністрації                                                                 Олександр КОХАН