№ 233 від 25.06.2021 року "Про припинення права постійного користування земельними ділянками"

25  червня  2021  року                                                                                     № 233

Про припинення права постійного

користування земельними ділянками

Відповідно  до  статей 13, 21 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей  17, 92, 142 Земельного кодексу України, законів України «Про внесення змін до деяких  законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності», «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», розглянувши клопотання Головного управління статистики у Рівненській області від 08.06.2021        №19-17/1861-21:

1.                Припинити Головному управлінню статистики у Рівненській області (код ЄДРПОУ 02362061)  право постійного користування земельними ділянками державної форми власності, а саме:

-          площею 0,0666 га кадастровий номер 5621810100:01:005:0424, яка

розташована по  вул. Улянії та Анастасії  Гольшанських, 2, м.Дубровиця, Сарненського району Рівненської області, для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування (номер запису про інше речове право в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно: 38808232), у зв’язку з добровільною відмовою від права постійного користування земельною ділянкою;

-         площею 0,0186  га кадастровий номер 5621810100:01:005:0425,  яка

розташована по  вул. Улянії та Анастасії  Гольшанських, 2, м. Дубровиця, Сарненського району Рівненської області, для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування (номер запису про інше речове право в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно: 38808692), у зв’язку з добровільною відмовою від права постійного користування земельною ділянкою.

2.         Земельні  ділянки  вказані в пункті 1 цього розпорядження віднести

до земель запасу житлової та громадської забудови на території  Дубровицької міської ради Сарненського району Рівненської області.

3.         Рекомендувати Головному управлінню статистики у Рівненській

області забезпечити реєстрацію припинення права постійного користування земельними ділянками в установленому законодавством порядку.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

Голова адміністрації                                                                    Олександр КОХАН