№ 255 від 21.07.2021 року "Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Зносичі Немовицької сільської ради Сарненського району Рівненської області"

21 липня 2021 року                                                                                     № 255

Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Зносичі Немовицької сільської ради Сарненського району Рівненської області

Відповідно до статей 6, 21, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті  46 Закону України «Про землеустрій»,  статей 17, 173, 186 Земельного кодексу України,  розглянувши клопотання Немовицької сільської ради та проект землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Зносичі Немовицької сільської ради Сарненського району Рівненської області, розроблений державним підприємством «Рівненський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» :

1. Погодити проект землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Зносичі Немовицької сільської ради Сарненського району Рівненської області .

2. Погодити зміни меж села Зносичі Немовицької сільської ради Сарненського району Рівненської області, включивши додатково в межі села  88,230 га земель згідно з додатком.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно розподілу функціональних повноважень.

Голова  адміністрації                                                                     Олександр КОХАН