№ 276 від 12.08.2021 року "Про організацію роботи з охорони праці в Сарненській районній державній адміністрації "

12   серпня  2021   року                                                                                   276

Про організацію роботи з  охорони праці в Сарненській районній державній адміністрації

Керуючись статтями 6, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статтями 153, 160 Кодексу законів про працю України,  частиною третьою статті 5, статтею 55 Закону України «Про державну службу», статтями 2, 13, 15, 18 Закону України «Про охорону праці», з метою належної організації охорони праці в Сарненській районній державній адміністрації:

1.                Керівнику апарату районної державної адміністрації, керівникам структурних підрозділів районної державної адміністрації зі статусом юридичної особи публічного права:

-         забезпечити належну організацію роботи з охорони праці у

відповідних структурних підрозділах;

-         визначити відповідальних осіб за охорону праці;

-         забезпечити розроблення передбаченої законодавством документації та проведення відповідних заходів з охорони праці.

2.   Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Голова адміністрації                                                                Олександр КОХАН