Внесок підприємств Рівненщини до бюджету – понад 400 мільйонів гривень податку на прибуток

Як повідомив в.о. начальника Головного управління ДПС у Рівненській області Віталій Чуй, упродовж семи місяців 2021 року підприємства області  сплатили до Зведеного бюджету України 405,5 млн грн податку на прибуток. Так, до державного бюджету бізнес Рівненщини спрямував 364,9 млн грн, а місцеві скарбниці отримали 40,6 млн гривень. Загальні надходження перевищили надходження минулого року до зведеного бюджету  на 91,6 млн гривень.

За словами очільника податкової служби  області Віталія Чуя, досягнення таких показників – це результат відкритих і партнерських взаємин з бізнесом, якісного сервісного обслуговування платників податків та підвищення податкової культури населення.

Варто зазначити, що  на Рівненщині платниками податку на прибуток зареєстровано майже 4,5 тисячі суб‘єктів господарювання.

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу “InfoTAX