№ 290 від 02.09.2021 року "Про затвердження протоколу засідання районної комісії з питань формування пропозицій стосовно забезпечення житлом дітей - сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа від 02 вересня 2021 року № 31"

02 вересня 2021 року                                                                                  № 290

Про затвердження протоколу

засідання районної комісії з питань

формування пропозицій стосовно

забезпечення житлом дітей - сиріт,

дітей, позбавлених батьківського

піклування, осіб з їх числа

від 02 вересня 2021 року № 31

Відповідно до статті 25 Закону України «Про охорону дитинства»,              статті 11 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних осіб і безпритульних дітей», статей 2, 71, 23, 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо впорядкування окремих питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування і районних державних адміністрацій», розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2020 року №1635-р «Про реорганізацію та утворення районних державних адміністрацій», постанови Кабінету Міністрів України від 15.11.2017 №877 «Про затвердження Порядку та умов надання у 2020 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно - ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей - сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа» (зі змінами), постанови Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2020 року №1321 «Про затвердження Порядку здійснення заходів щодо утворення та реорганізації районних державних адміністрацій, а також правонаступництва щодо майна, прав та обов’язків районних державних адміністрацій, що припиняються», розпорядження голови Рівненської обласної державної адміністрації від 12 січня 2021 року №14 «Про утворення комісії з реорганізації Рокитнівської районної держаної адміністрації шляхом приєднання до Сарненської районної державної адміністрації та затвердження її персонального складу», з метою сприяння вирішення питань щодо забезпечення житлом дітей - сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа:

1.         Затвердити протокол засідання районної комісії з питань формування пропозицій стосовно забезпечення житлом дітей - сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа від                                            02 вересня 2021 року № 31 (протокол додається).

2.         Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Любов Мацигон.

Голова адміністрації                                                            Олександр КОХАН