№ 292 від 06.09.2021 року "Про перереєстрацію транспортних засобів"

06  вересня 2021 року                                                                                      292

Про перереєстрацію

транспортних засобів

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Порядку державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку автомобілів, автобусів, а також самохідних машин, сконструйованих на шасі автомобілів, мотоциклів усіх типів, марок і моделей, причепів, напівпричепів, мотоколясок, інших прирівняних до них транспортних засобів та мопедів, затвердженого   постановою   Кабінету   Міністрів   України  від  07  вересня 1998 року № 1388 (із змінами), пункту 8 Порядку здійснення заходів щодо утворення та реорганізації районних державних адміністрацій, а також правонаступництва щодо майна, прав та обов’язків районних державних адміністрацій, що припиняються, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2020 року № 1321, розпорядження голови Рівненської обласної державної адміністрації від 25 березня 2021 року № 213 «Про затвердження передавального акта балансових рахунків, майна, активів та зобов’язань Дубровицької районної державної адміністрації до правонаступника – Сарненської районної державної адміністрації», розпорядження голови Сарненської районної державної адміністрації від 12 березня 2021 року № 114 «Про затвердження передавального акту служби у справах дітей Дубровицької районної державної адміністрації до правонаступника – Сарненської районної державної адміністрації»,   з метою належного оформлення реєстраційних документів на транспортні засоби:

1. Доручити начальнику відділу з питань запобігання та виявлення корупції і взаємодії з правоохоронними органами Сарненської районної державної адміністрації  Роману НАБУХОТНОМУ (за згодою) здійснити перереєстрацію транспортних засобів, які знаходяться на балансі Сарненської районної державної адміністрації, а саме:

ГАЗ - 31105, реєстраційний номер ВК 1110 АХ, рік випуску 2007;

ГАЗ - 3110, реєстраційний номер ВК 00043 РА, рік випуску 2001;

УАЗ - 31512, реєстраційний номер  53-91 РВА, рік випуску 1992;

ГАЗ – 32213 («Газель» мікроавтобус),  реєстраційний номер ВК 4139 АС, рік випуску 2005.

2. Визнати  таким, що втратило чинність розпорядження голови  районної державної  адміністрації від 28 липня 2021 року № 257  «Про  перереєстрацію транспортних  засобів».

3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова адміністрації                                                 Олександр    КОХАН