Податковий календар на 20 вересня 2021 року

В ГУ ДПС у Рівненській області нагадують платникам податків, що в понеділок, 20 вересня:

Останній день подання
податкової декларації з рентної плати за серпень 2021 р. з розрахунком рентної плати за:
-         користування надрами при видобуванні вуглеводневої сировини;
-         користування радіочастотним ресурсом України;
-         транспортування нафти і нафтопродуктів магістральними нафтопроводами та нафтопродуктопроводами;
-         транзитне транспортування трубопроводами аміаку територією України;
податкової декларації з ПДВ за серпень 2021 р.;
податкової декларації з плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності) (крім громадян) за серпень 2021 р. у разі неподання податкової декларації на 2021 рік;
декларації акцизного податку за серпень 2021 р.;
заяви про відмову від спрощеної системи оподаткування з IV кварталу 2021 р.
 Останній день сплати
ЄСВ роботодавцями за найманих працівників (крім гірничих підприємств) за серпень 2021 р.
авансових внесків з єдиного податку за вересень ФОП – платниками єдиного податку 1 та 2 групи за вересень 2021 р.