- Інструкція з діловодства
- Адміністративно-територіальний розподіл
- Районний бюджет
- Регуляторна діяльність
- Захист прав споживачів
- Відділ цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації та організації діяльності ЦНАП
- Внутрішній аудит
- Доступ до публічної інформації
- Державна служба
- Громадська рада
- Положення про Громадську раду при Сарненській районній державній адміністрації
- Структура громадської ради
- Нормативні документи, що регламентують діяльність громадської ради
- Протоколи засідань громадської ради
- Рішення громадської ради
- Щорічний звіт про роботу громадської ради
- Новини та оголошення
- Про затвердження складу громадської ради при Сарненській райдержадміністрації
- Громадське обговорення
- Звернення громадян
- Конкурс
- Запобігання проявам корупції
- Реєстр виборців
- Державні закупівлі
- Служба у справах дітей
- Управління освіти, культури, охорони здоров’я та спорту
- Соціальний захист
- Архівний відділ
- Соціальне страхування
- Податкова політика
- Протидія домашньому насильству
- Вакансії
- Очищення влади
- Інвестиційний атлас надрокористувача
- Правові консультації
- Протидія торгівлі людьми
- Публічний звіт
- Реєстр наборів відкритих даних, що перебувають у Сарненській райдержадміністрації
- Статистика
- Гід з державних послуг
На Рівненщині упереджено незаконний обмолот та крадіжку зернових культур
Добавлено Адміністратор Пн, 20/09/2021 - 09:07
Головне управління ДПС у Рівненській області на постійній основі здійснює заходи щодо погашення податкового боргу платників податків, що має велике суспільне значення.
Цього тижня завдяки спільним діям працівників ГУ ДПС у Рівненській області, ГУ Національної поліції в Рівненській області, Управління СБ України в Рівненській області за процесуальним керівництвом прокуратури упереджено незаконний обмолот та крадіжку зернових культур.
Так, фахівцями податкової служби області було встановлено факт обмолоту посівів зернових у вигляді сої, що є предметом податкової застави державного підприємства, яке здійснює діяльність поблизу обласного центру, та, ймовірно, з метою подальшої її реалізації. Працівниками податкової служби області спільно з силовими структурами було упереджено крадіжку даного врожаю.
Дане державне підприємство систематично упродовж року не сплачувало суми грошового зобов’язання у строки, передбачені Податковим кодексом України, та має податковий борг більше 1,2 мільйона гривень. Зокрема, лише єдиного соціального внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування підприємство заборгувало понад 500 тисяч гривень. У зв’язку з виникненням права податкової застави, податковий орган здійснив опис майна, яке можна використати як джерело погашення податкового боргу, а саме описав посіви зернових під майбутній урожай на площах сільськогосподарських угідь, що перебувають у постійному користуванні державного підприємства, оформив його актом опису та здійснив реєстрацію обтяжень в Реєстрах рухомого та нерухомого майна.
Відповідно до ст. 92 Податкового кодексу України платник податків зберігає право користуватися майном, що перебуває у податковій заставі, з урахуванням обмежень, передбачених цією статтею, та може реалізовувати його лише за згодою контролюючого органу, замінивши його на інше ліквідне майно такої або більшої вартості. Тож, у разі, якщо платник вирішив відчужити дане майно, він був зобов’язаний звернутись до органів ДПС за отриманням згоди контролюючого органу на таке відчуження з подальшим спрямуванням коштів на погашення податкового боргу та заборгованості з єдиного внеску.
Відкрито кримінальне провадження, розпочато досудове розслідування.
Звертаємо увагу платників податків, які мають податковий борг та майно яких перебуває у податковій заставі, що розпорядження таким майном без дозволу податкового органу є незаконним та є карним діянням.