№ 311 від 28.09.2021 року "Про нагородження Почесною грамотою районної державної адміністрації "

голови районної  державної адміністрації

28  вересня 2021 року                                                                                         311

Про нагородження Почесною

грамотою районної державної

адміністрації

Відповідно до статті 6 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», керуючись розпорядженням голови Сарненської районної державної адміністрації від 15.09.2006 № 402 «Про затвердження Положення про Почесну грамоту районної державної адміністрації», зареєстрованим в Сарненському районному управлінні юстиції 26.09.2006 за №5/145:

1. Нагородити Почесною грамотою районної державної адміністрації за  значний внесок у розвиток бібліотечної справи в районі, впровадження нових інформаційних технологій та з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек:

ЛЕВИТСЬКУ

Ольгу Юріївну

- завідувачку публічною бібліотекою № 1            м. Сарни комунального закладу «Сарненська централізована система публічно-шкільних бібліотек» Сарненської міської ради;

САФОНОВУ

Тетяну Савеліївну

- бібліотекаря І категорії публічно-шкільної бібліотеки с. Чемерне комунального закладу «Сарненська централізована система публічно-шкільних бібліотек» Сарненської міської ради;

ХОМИЧ

Людмилу Володимирівну

- завідувачку публічною бібліотекою с. Тутовичі комунального закладу «Сарненська централізована система публічно-шкільних бібліотек» Сарненської міської ради.

2. Рекомендувати керівництву трудового колективу, який порушив клопотання про відзначення, вирішити питання матеріального стимулювання нагороджених.

Голова адміністрації                                                                  Олександр КОХАНк