№ 316 від 30.09.2021 року "Про нагородження Почесною грамотою районної державної адміністрації "

голови районної  державної адміністрації

30 вересня  2021  року                                                                                      316

Про нагородження Почесною

грамотою районної державної

адміністрації

Відповідно до статті 6 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», керуючись розпорядженням голови Сарненської районної державної адміністрації від 15.09.2006 №402 «Про затвердження Положення про Почесну грамоту районної державної адміністрації», зареєстрованим в Сарненському районному управлінні юстиції 26.09.2006 за №5/145:
Нагородити Почесною грамотою районної державної адміністрації за  високий рівень професіоналізму, мужність і відвагу, проявлені під час проходження командно-штабних навчань «Об’єднані зусилля – 2021»:

КІРАНЧУКА

Івана Вікторовича

- капітана;

КРАСЬКА

Олександра Івановича

- молодшого лейтенанта;

КУРАЧИКА

Віктора Григоровича

- майора;

МАСЛАК А

Олексія Олександровича

- старшого лейтенанта;

ТУШАКА

Андрія Андрійовича

- сержанта.

Голова  адміністрації                                                                   Олександр КОХАН