№ 318 від 30.09.2021 року "Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 01 квітня 2021 року № 133 «Про розподіл функціональних повноважень. керівництва Сарненської районної державної адміністрації»"

30 вересня  2021  року                                                                                           318

Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 01 квітня 2021 року № 133 «Про розподіл функціональних повноважень. керівництва Сарненської районної державної адміністрації»

Відповідно до статей 6, 10, 40 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Законів України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків» та з метою забезпечення ефективної роботи керівництва райдержадміністрації:

1. Внести зміни до додатку 1 розпорядження голови райдержадміністрації від 01 квітня 2021 року № 133 «Про розподіл функціональних повноважень керівництва Сарненської районної державної адміністрації», а саме доповнити функціональні повноваження заступника голови районної державної адміністрації з соціальних питань абзацом такого змісту:

«Організовує роботу у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі, а також є координатором з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків та здійснення заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі на території Сарненського району у відповідності до статті 13 Закону України «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків» та пунктів 19, 28, 30 Порядку взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2018 року №658.»

2. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова  адміністрації                                                                Олександр КОХАН