Рівненщина: надходження військового збору зросли на 78 млн гривень

Платники податків Рівненщини за січень – вересень поточного року перерахували до державного бюджету 356,7 млн грн військового збору. Про це повідомив керівник податкової служби області Віталій Чуй.

Порівняно з аналогічним періодом 2020 року надходження військового збору зросли на 78 млн грн (+28 %).
За словами посадовця, на Рівненщині продовжує спостерігатися  позитивна динаміка надходжень «патріотичного податку». Так, якщо у січні 2021 року платниками сплачено 34,7 млн грн військового збору, то вже у вересні – 41,1 млн гривень. Така позитивна динаміка надходжень підтверджує відповідальність платників податків регіону, що збільшують розміри зарплат найманих працівників, з яких утримують та перераховують до бюджету цей платіж.
Нагадаємо, що ставка збору становить 1,5 відсотка від суми доходів, що підлягають оподаткуванню (зокрема, це заробітна плата, іноземні доходи, суми винагород та інших виплат, нарахованих відповідно до умов цивільно-правового договору, пасивні доходи, у тому числі, роялті, дивіденди, страхові виплати та інші).

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу “InfoTAX