Також дивіться новини на facebook.com

Під час ведення підприємницької діяльності виникають додаткові питання – зверніться до «ЗІРу»

 Фахівці ГУ ДПС у Рівненській області інформують суб’єктів господарювання про постійне оновлення Бази знань – «Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс» (далі – «ЗІР»), що функціонує на сайті ДПС. Дана база містить відповіді на актуальні запитання, структуровані за напрямками щодо застосування норм податкового законодавства, єдиного внеску та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на ДПС.

Кожен платник податків може у вільному доступі скористатись Базою знань через вебпортал ДПС (вкладка на головній сторінці), безпосередньо через пошукову систему в інтернет-мережі на сайті «Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс» чи за посиланням https://zir.tax.gov.ua.
За допомогою «ЗІР» крім запитань-відповідей можна ознайомитись з додатковою, зокрема ставками податків та зборів, податковим календарем, ознайомитись із переліком адміністративних послуг та багато іншого.
Звертаємо увагу, що у платників податків є можливість приєднатися до сервісу отримання інформації про останні зміни в податковому законодавстві, а також отримувати інформаційно-довідкові послуги від Контакт-центру ДПС, скориставшись переходом у Viber чи Telegram.

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу “InfoTAX”