№ 331 від 22.10.2021 року "Про Перелік відомостей, що становлять службову інформацію в Сарненській районній державній адміністрації"

22  жовтня 2021 року                                                                                 № 331

Про Перелік відомостей, що становлять

службову інформацію в Сарненській

районній державній адміністрації

Відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про доступ до публічної інформації», Указу Президента України від 05 травня 2011 року № 547/2011 «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації», Інструкції про порядок ведення обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв інформації, що містять службову інформацію, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 19 жовтня 2016 року № 736 (зі змінами), розпорядження голови Рівненської обласної державної адміністрації від            05 жовтня 2021 року № 735 «Про Перелік відомостей, що становлять службову інформацію в Рівненській обласній державній адміністрації»:

1. Затвердити Перелік відомостей, що становлять службову інформацію в Сарненській районній державній адміністрації, що додається.

2. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови районної державної адміністрації від 31 липня 2018 року № 309 «Про Перелік відомостей, що становлять службову інформацію Сарненської районної державної адміністрації».

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату районної державної адміністрації Тамару Пупко.

Виконуюча обов’язки

голови адміністрації                                                              Людмила МАРИНІНА