№ 344 від 05.11.2021 року "Про затвердження Положення про колегію районної державної адміністрації "

05 листопада 2021 року                                                                            № 344

Про затвердження  Положення

про колегію районної

державної адміністрації

Відповідно до статей 6, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», постанови Кабінету Міністрів України від 02 жовтня 2003 року № 1569 «Про затвердження Типового положення про колегію міністерства, іншого центрального органу виконавчої влади і місцевої державної адміністрації» (зі змінами), регламенту Сарненської райдержадміністрації, затвердженого розпорядженням голови   райдержадміністрації  від  22 лютого 2021 року № 77 (зі змінами), з метою належної підготовки і проведення засідань колегії районної державної адміністрації:

1.  Затвердити Положення про колегію районної державної адміністрації,    що додається.

2.  Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови райдержадміністрації від 14 травня 2014 року № 145 «Про Положення про колегію районної державної адміністрації».

3.  Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату районної державної адміністрації Тамару ПУПКО.

Голова  адміністрації                                                                 Олександр КОХАН