№ 347 від 08.11.2021 року "Про визначення спеціального місця для роботи запитувачів з документами чи їх копіями в Сарненській райдержадміністрації"

08 листопада  2021  року                                                                             № 347

Про визначення спеціального місця для

роботи запитувачів з документами чи їх

копіями в Сарненській райдержадміністрації

Керуючись статтею 25 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статтею 14 Закону України «Про доступ до публічної інформації», Указом Президента України від 05 травня 2011 року № 547/2011 «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації» та з метою забезпечення прав громадян на доступ до  публічної інформації, що знаходиться у володінні Сарненської районної державної адміністрації:

1. Визначити спеціальним місцем для роботи запитувачів з документами чи їх копіями у Сарненській районній державній адміністрації за адресою: 34500, Рівненська область, Сарненський район, місто Сарни, вулиця Демократична, 51,  кабінет для роботи запитувачів з документами чи їх копіями  /2 поверх адміністративного приміщення/.

2. Керівникам структурних підрозділів Сарненської райдержадміністрації затвердити відповідні порядки доступу до публічної інформації, визначити осіб, відповідальних за організацію у встановленому порядку доступу до публічної інформації та спеціальні місця для роботи запитувачів з документами чи їх копіями та у разі необхідності, затвердити переліки відомостей, що становлять службову інформацію.

3.  Контроль  за  виконанням  розпорядження  покласти на керівника апарату райдержадміністрації Тамару ПУПКО.

Голова  адміністрації                                                          Олександр КОХАН