Також дивіться новини на facebook.com

На Рівненщині надходження єдиного соціального внеску - понад 6 млрд гривень

 За одинадцять місяців 2021 року на Рівненщині надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування склали 6 млрд 77 млн грн, що на 1 млрд 272 мільйонів гривень або 26,5% більше ніж за відповідний період 2020 року. Про це повідомила заступник  начальника Головного управління ДПС у Рівненській області Надія Друзюк.

Вона також зазначила, що податкова служба області  приділяє значну увагу контролю за дотриманням суб’єктами господарювання своєчасної сплати єдиного соціального внеску. Тільки легальна праця відповідає інтересам найманого робітника і держави. Нараховані і сплачені податки та єдиний внесок надходять для виплат пенсіонерам, на виконання соціально-економічних програм та вирішення інших важливих життєвих питань. Працюючи за цим пріоритетом, податкова служба постійно надає консультаційну підтримку органам місцевого самоврядування в питаннях залучення до оподаткування суб’єктів підприємництва, створення робочих місць, розвитку бізнесу та місцевої інфраструктури.
Податківці  нагадують, що згідно зі ст. 8 Закону України «Про державний бюджет України на 2021 рік» з 01 грудня 2021 року встановлено  розмір мінімальної заробітної плати  6500 гривень.
Відповідно мінімальний розмір ЄСВ з 01 грудня становите 1430 гривень  (6500 х 22%), максимальна сума страхового внеску складе  21450 гривень. Тобто, максимальна величина бази нарахування ЄСВ становитиме 97500 гривень  (6500  х 22%) розмірів мінімальної заробітної плати.
 
Підписуйтесь на Telegram-канал Державної податкової служби України https://t.me/tax_gov_ua
Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу “InfoTAX”