08  грудня  2021  року                                                                                    373

Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від              03 серпня  2018 року  № 319 «Про комісію з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам»

З метою забезпечення ефективної роботи комісії з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам, керуючись статтею 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»:

1.                                Внести зміни до розпорядження голови Сарненської районної

державної адміністрації від 03 серпня 2018 року № 319 «Про комісію з визначення та відшкодування  збитків власникам землі та землекористувачам», а саме затвердити склад комісії з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам у новій редакції згідно з додатком.

2.                                Визнати таким, що втратило  чинність,  розпорядження голови

Сарненської районної державної адміністрації від 03 серпня 2021 року №263 «Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від             03 серпня  2018 року  № 319 «Про комісію з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам».

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Мариніну Л.В.

Голова адміністрації                                                                Олександр КОХАН

до розпорядження голови

районної державної адміністрації

08 грудня 2021 року № 373

СКЛАД КОМІСІЇ

з визначення та відшкодування збитків

власникам  землі та землекористувачам

-         Перший заступник голови райдержадміністрації, голова комісії;

-         начальник відділу з питань правової роботи апарату райдержадміністрації, секретар  комісії.

Члени комісії:

-         головний спеціаліст відділу державного екологічного нагляду (контролю)

водних ресурсів Управління державного екологічного нагляду (контролю) у Рівненській області Державної екологічної інспекції Поліського округу – державний інспектор з охорони навколишнього природного середовища Поліського округу  (за згодою);

-         начальник Сарненської  ДПІ Головного управління ДПС у Рівненській

області;

-         начальник відділу №7 управління надання адміністративних послуг

Головного  управління Держгеокадастру у Рівненській області (за згодою);

-         начальник управління архітектури, містобудування, інфраструктури,

житлово-комунального господарства та екології райдержадміністрації;

-         начальник  фінансового управління райдержадміністрації;

Примітка: до складу комісії також включаються власники землі або землекористувачі (орендарі), яким заподіяні збитки, представники підприємств, установ, організацій та громадяни, які будуть відшкодовувати, а також можуть залучатися інші працівники районної державної адміністрації відповідно до напрямку службової діяльності, представники підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності (за згодою).

Начальник відділу з питань правової

роботи апарату райдержадміністрації                                          Руслана САВЧУК