№ 376 від 13.12.2021 року "Про видачу дублікату сертифіката на право на земельну частку (пай) "

13   грудня  2021  року                                                                                        376

Про видачу дублікату сертифіката

на право на земельну частку (пай)

Керуючись статтями 1, 2 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», пунктом 5 Указу Президента України від 08 серпня 1995 року № 720/95 «Про порядок паювання земель, переданих у колективну власність сільськогосподарським підприємствам і організаціям», на підставі статей 13, 21 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», розглянувши заяву        гр. Терещука Василя Вікторовича від 07 грудня 2021 року, враховуючи оголошення в засобах масової інформації про втрату сертифіката на право на земельну частку (пай) та довідку державного нотаріуса Рокитнівської районної державної нотаріальної контори Рівненської області Г.М.Витичак від 07 грудня 2021 року №579/0214:

1. Визнати недійсним, у зв’язку з його втратою, сертифікат на право на земельну частку (пай), виданий на ім’я Терещука Володимира Кириловича  серії РВ №0140016, що зареєстрований в Книзі реєстрації сертифікатів на право на земельну частку (пай) КСП «Колос» від 30 жовтня 1996 року за № 3791 на території Рокитнівської селищної ради.

2. Виготовити та видати дублікат сертифіката на право на  земельну частку (пай) на ім’я Терещука Володимира Кириловича.

3Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Мариніну Л.В.

Голова адміністрації                                                                   Олександр КОХАН