№ 393 від 24.12.2021 року "Про право підпису фінансових, платіжних, розрахункових та інших розпорядчих документів районної державної адміністрації"

24  грудня  2021 року                                                                                         392

Про право підпису фінансових,

платіжних, розрахункових та

інших розпорядчих документів

районної державної адміністрації

Керуючись  статтею 1 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», відповідно до статті 8 Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», пункту 6.2 розділу VI  Порядку відкриття та закриття рахунків у національній валюті в органах Державної казначейської служби України  (зі змінами), затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 22 червня 2012 року № 758,  зареєстрованого в Міністерстві юстиції України          18 липня 2012 року за №1206/21518:

1.  Право першого підпису фінансових, платіжних, розрахункових та інших розпорядчих документів належить:

- Кохану Олександру Сергійовичу, голові Сарненської районної державної адміністрації;

- Мариніній Людмилі Василівні, першому заступнику голови Сарненської  районної державної адміністрації;

- Мацигон Любові Олександрівні, заступнику голови Сарненської  районної державної адміністрації.

2. Право другого підпису фінансових, платіжних, розрахункових та інших розпорядчих документів належить:

- Присяжній Зої Миколаївні, начальнику відділу фінансово - господарського забезпечення апарату районної державної адміністрації - головному бухгалтеру;

- Карпюк Олесі Анатолівні, заступнику начальника відділу фінансово -господарського забезпечення апарату районної державної адміністрації.

3. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови районної державної адміністрації від 04 червня 2021 року № 211 «Про право підпису фінансових, платіжних, розрахункових та інших розпорядчих документів районної державної адміністрації».

4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Голова адміністрації                                                                         Олександр КОХАН