Рішення

Про затвердження ставок збору

за провадження деяких видів

підприємницької діяльності.

Відповідно до пункту 24 частини 1 статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” та статті 267 Податкового Кодексу України,

Карасинська  сільська рада

ВИРІШИЛА:

1.     Рішення сесії сільської ради №27 від 09 січня 2011 року вважати таким, що втратило чинність.

2.     Затвердити ставки збору за провадження деяких видів підприємницької діяльності на території сільської ради згідно додатку №2.

3.     Дане рішення набуває чинності з 01 січня 2011 року.

4.     Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань бюджету та фінансів

Сільський голова                                               М.П.Шкодич

ДОДАТОК №2

до рішення сесії сільської ради

№38 від 06 червня 2011 року

Ставки збору

за провадження деяких видів підприємницької діяльності

Види підприємницької діяльності
Розмір ставки

За провадження торгівельної діяльності (крім провадження торгівельної діяльності нафтопродуктами, скрапленим та стиснутим газом із застосуванням пістолетних паливно-роздавальних колонок на стаціонарних, малогабаритних і пересувних автозаправних станціях, заправних пунктах) та діяльності з надання платних послуг.

0.1 розміру мінімальної заробітної плати
(за місяць)

Для ВАТ «Сарнифармація»та УДППЗ “Укрпошта” при здійсненні роздрібної торгівлі товарами.

30.00грн.
(щомісячно)
За впровадження торгівельної діяльності із придбанням пільгового патенту
47.00грн.